Bohaterowie

 Elijah Mikaelson 
Pierwotny wampir. Niegdyś zakochany w Katherine Pierce. Nagle w jego życiu pojawia się Elena Gilbert sobowtór jego dawnej miłości. Którą z nich wybierze? Dawną egoistkę czy dziewczynę po przejściach?
 Katherine Pierce
Pierwszy sobowtór. Rozkochała w sobie dwóch braci Salvatore. Teraz wraca deklarując miłość do Elijah'y Mikaelsona. Jednak czy zdoła odzyskać jego miłość? Czy zapłaci życiem za zdradę z przed lat?
 Elena Gilbert
Młody wampir. Rozstaje się z dwoma braćmi Salvatore. Przyjeżdża do Nowego Orleanu gdzie bliżej poznaje jednego z braci Pierwotnych. Jednak czy połączy ich miłość? Jak poradzi sobie z nienawiścią Pierwotnej hybrydy?
 Klaus Mikaelson i Caroline Forbes
Połączyła ich niezwykła miłość. Jednak czy relacje Elijah'y, Katherine i Eleny zburzą ich szczęście? Czy Klaus postawi zemstę ponad miłość do tej niesamowitej dziewczyny, która zawładnęła jego sercem?
 Kol Mikaelson i Bonnie Bennett 
Młoda czarownica i jeden z najstarszych wampirów. Czy taka miłość jest możliwa? Jednak tak. Czy poradzą sobie z różnicami, które pojawiają się w skutek dziwnego związku osób im najbliższym?Stefan Salvatore
Po wielu przejściach rozstał się z Eleną Gilbert. Postanowił pójść do przodu ze swoim życiem. Jednak postanawia pomóc bratu z jego problemami. Czy pozna kogoś kto obdarzy go miłością?

Damon Salvatore
Starszy brat Stefana. Udaje aroganckiego dupka, ale w głębi serca cierpi po rozstaniu z Eleną. Zaczyna krzywdzić ludzi jednak jego brat postanawia mu pomóc tak samo jak niegdyś Damon pomógł Stefanowi. Ich relacje diametralnie się zmieniają.

Rebekah Mikaelson
Wyjeżdża za braćmi do Nowego Orleanu. Czeka ją tam wiele niespodzianek. Odnajduje tam swoje wielkie szczęście i zyskuje nowych przyjaciół.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Szablon by Selly